Czysta woda

Dlaczego wszyscy potrzebujemy SYSTEMU BIOFILTRACJI WODY?


Każdy z nasz potrzebuje czystej wody. Czysta woda jest podstawą zdrowego życia, ponieważ organizm nasz składa się w 75% z wody. Niestety nie możemy polegać na czystości wody z kranu. Nawet jeżeli jest przejrzysta i bez zapachu zawiera niewidoczne zanieczyszczenia, stanowiące zagrożenie dla zdrowia każdego z nas. Mikroorganizmy, chemikalia, pestycydy, herbicydy, ołów i wiele innych zanieczyszczeń dostarczane są Twojej rodzinie w Twojej własnej kuchni.

Niewidoczne zagrożenie

Już ponad 2100 różnych zanieczyszczeń zostało wyodrębnionych na świecie
z wody wodociągowej. Na liście znajdują się chemikalia, herbicydy, pestycydy, ołów i rozpuszczalniki przemysłowe, by wymienić tylko kilka z nich. W wielu częściach świata realną groźbę stanowią bakterie, wirusy i pasożyty wywołujące takie choroby jak cholera, żółtaczka zakaźna czy lamblioza. Co gorsze, większość zanieczyszczeń, powodujących poważne choroby jest niewidoczna
i pozbawiona smaku lub zapachu.

Czy woda z kranu może być czysta?

Nawet woda uzdatniana do picia w miejskich filtrach zawiera zanieczyszczenia. Chlor i inne środki używane są do eliminowania mikroorganizmów z wody. Nie mają one jednak żadnego wpływu na niebezpieczne zanieczyszczenia chemiczne i przemysłowe. Gotowanie takiej wody powoduje tylko wyższe stężenie tych zanieczyszczeń. Dużo się dyskutuje o dopuszczalnym poziomie zanieczyszczeń w wodzie, jak również o skutkach ubocznych picia wody chlorowanej. Jedno jest pewne - picie brudnej wody jest szkodliwe, zwłaszcza dla dzieci.

Co możesz zrobić dla zdrowia Twojego otoczenia?

Możesz poprawić jakość pitej przez Waszą rodzinę wody instalując w domu System BIOfiltracji Wody PENTAPURE lub RAINFRESH®. Dzięki temu zapewnisz sobie i otoczeniu krystalicznie czystą wodę o źródlanym smaku! Zadaniem oferowanych przez nas systemów jest udostępnienie najlepszych rozwiązań oczyszczania wody.
Pamiętajmy, że czysta i smaczna woda jest konieczna dla wszystkich,
zwłaszcza dzieci.