Penta Pure

Wspaniale smakująca oczyszczona woda do picia!

Systemy PentaPure 100 i 200 dostarczą Tobie i Twojej rodzinie zdrowszą, smaczniejszą, oczyszczoną wodę. Znaczą więcej niż tylko filtr do wody, ponieważ w trakcie oczyszczania wody zabijają szkodliwe bakterie i wirusy. Posiadając PentaPure 100 lub 200 w każdej chwili i tyle ile potrzeba będziecie Państwo mieli świeżą, oczyszczoną wodę gotową do picia i przygotowania posiłków.

Systemy te montuje się błyskawicznie w pobliżu kranów kuchennych.
Są proste w działaniu, zmienia się tylko położenie zaworka w kranie w celu uzyskania przefiltrowanej wody. Woda jest filtrowana na bieżąco, przechodząc przez cztery stadia w opatentowanym wkładzie PentaPure.

 Niedroga alternatywa dla wody butelkowej!

Posiadając w domu system PentaPure 100 lub 200 nie musisz dźwigać wody butelkowej ze sklepu. Technologia PentaPure jest przyjazna dla środowiska, choćby dlatego, że nie pozostawia pustych butelek do wyrzucenia.
Najważniejsze jest to, że koszt otrzymywanej dzięki PentaPure wody jest niższy od kosztów zakupu wody butelkowej.

 Bezpieczniej dla Systemu, wygodniej dla użytkowników.

Systemy PentaPure 200U i 300U podłączane są do rury zimnej wody
w istniejącej już instalacji pod zlewem, nie ma więc ryzyka, że wkłady zostaną zalane gorącą wodą, zużywającą przedwcześnie wkłady. Oddzielny kranik
z zaworem zapewnia uzyskiwanie smacznej, przefiltrowanej wody dzięki jednemu dotykowi palca.

       

PentaPure 300U jest systemem o najwyższym stopniu filtracji. Model jest kombinacją trzech wkładów filtrująco-oczyszczających, dających w efekcie najwyższy stopień czystości wody z domowych systemów PentaPure.

Proponowane przez nas systemy PentaPure skutecznie poprawiają jakość pitej przez Ciebie i Twoją rodzinę wody.


Systemy BIOfiltracji Wody PentaPure - PCR 1500

System PCR 1500 biofiltruje do 1000 litrów smacznej wody na godzinę.
Został zaprojektowany tak, by jego zastosowanie było jak najszersze. Dlatego ten model może być instalowany w małych domach mieszkalnych, restauracjach, apartamentach, hotelach, szpitalach, wszędzie tam gdzie potrzebne są duże ilości czystej wody.

System PCR 1500 jest montowany na wejściu wody do obiektu i dlatego przy jego użyciu możemy korzystać z oczyszczonej wody w każdym ujęciu.

Jako system montowany na wejściu, PCR 1500 zapewnia nam ciąglą dostawę czystej wody w restauracjach, szpitalach bądź klinikach.

System PCR 1500 wykorzystuje unikalną kombinację Żywicy PentaPure i Jednolitego Bloku Węglowego do oczyszczania wody. Żywica PentaPure zabija znajdujące się w wodzie mikroorganizmy powodujące poważne choroby, a Jednolity Blok Węglowy absorbuje zanieczyszczenia chemiczne, przemysłowe, związki chloru oraz inne elementy powodujące zły smak i zapach wody.

Systemy BIOfiltracji Wody PentaPure - PCR 3000 i PCR 4000

Systemy PCR 3000 i PCR 4000 są największymi Systemami wchodzącymi w skład Systemów serii PCR. Te dwa modele Systemów PCR pozwalają na oczyszczanie nawet do 3000 litrów wody na godzinę. Systemy wyposażone są w wysokowydajne wkłady, które pozwalają na otrzymanie tak dużych ilości bakteriologicznie czystej wody. Wysoka wydajność Systemów PCR 3000 i PCR 4000 pozwala na ich użycie w praktycznie wszystkich zastosowaniach dając gwarancję nieprzerwanego otrzymywania czystej i smacznej wody
w cenie stanowiącej ułamek ceny wody butelkowanej.

Systemy PCR 3000 i 4000 wykorzystują unikalną kombinację Żywicy PentaPure i Jednolitego Bloku Węglowego do oczyszczania wody.
Żywica PentaPure zabija znajdujące się w wodzie bakterie, pasożyty i wirusy powodujące poważne choroby, a Jednolity Blok Węglowy absorbuje zanie czyszczenia chemiczne, przemysłowe, pestycydy, herbicydy, związki chloru oraz inne elementy powodujące zły smak i zapach wody.

Zastosowania Systemów PCR 3000 i 4000 są praktycznie nieograniczone:

- mogą być montowane na wejściu wody do budynku celem korzystania   z oczyszczonej wody płynącej z każdego ujęcia
- mogą być montowane w restauracjach lub hotelach, wszędzie tam gdzie   czysta woda musi być dostarczona gościom
- szpitale, szkoły, fabryki, budynki biurowe, wszędzie tam gdzie czysta woda   jest niezbędna.